آغاز استخدام رسمی/رفع موانع استخدام و تبدیل وضعیت کارمندان شرکتی

نویسنده :amin p
تاریخ:سه شنبه 30 آبان 1391-09:00 ق.ظ

معاون حقوقی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور، گفت: همه موانع استخدام رسمی و تبدیل وضعیت کارمندان شرکتی برطرف شد.

عبدالعلی تاجی در گفت‌‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، افزود: همان‌گونه که قبلا قول داده بودیم، موانع اعلام نتایج آزمون استخدامی در سراسر کشور، کمتر از یک ماه برطرف شد.

وی افزود: پیرو جلسه‌ای که روز گذشته ساعت یک با حضور معاونان منابع انسانی دستگاه‌های ملی و استانی برگزار شد، مقرر شد، همه اختیارات معاونت توسعه مدیریت رئیس جمهور راجع به نشر آگهی عمومی آزمون و تهیه سؤالات استخدامی و اعلام نتایج به خود دستگاه‌های ملی و استانی تفویض شود و این واگذاری اختیار ابلاغ شد.

معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور تاکید کرد: دستگاه‌هایی که آزمون استخدامی برگزار کرده‌اند، موظف شدند سریعا نتایج آزمون را به برگزیدگان اطلاع داده و دستگاه‌هایی که نشر آگهی عمومی برای استخدام انجام نداده‌اند، سریعا آگهی کنند، تا علاقه مندان به استخدام در ادارات دولتی شرکت کرده و زمینه استخدام آنها فراهم شود.

*منتقل شده‌ها در سایت کامند ایران

وی افزود: در این جلسه تصویب شد، تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی در دستگاه‌های ملی و استانی به نیروی پیمانی و همچنین کارمندانی که از تهران به مراکز استان‌ها و یا از مراکز استان‌ها به شهرستان منتقل شده‌اند، سریعا انجام شود و از سوی دستگاه‌ها بر اساس فرمتی که به دستگاه‌ها اعلام شده، اسامی منتقل شده‌ها وارد سایت کارمند ایران شود و شناسه استخدام پیمانی افراد گرفته شود.

تاجی تاکید کرد: تعداد زیادی از کارمندان پیمانی در دستگاه‌ها وجود دارند که علاقمند هستند، تبدیل وضعیت شده و به کارمند رسمی تبدیل شوند. در این جلسه تصویب شد کارمندان پیمانی با حداقل ۳ سال سابقه در مشاغل حاکمیتی تبدیل وضعیت شده و رسمی می‌شوند.

معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور در مورد مفاد آراء ۵۵۵، ۲۰۰ و ۲۴۴ هیئت عمومی دیوان اداری در مورد تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی به پیمانی، تبدیل نیروی پیمانی به رسمی به سرعت انجام شود.

تاجی تصریح کرد: همچنین اختیار لازم برای انتقال وظایف و پست‌های سازمانی از مراکز استانی به شهرستان‌ها و همچنین از مرکز کشور به استان‌ها واگذار شده است.

*رفع همه موانع استخدامی و تبدیل وضعیت شرکتی‌ها

تاجی تصریح کرد: همه موانع استخدام رسمی و تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی و پیمانی برداشته شد و اختیارات لازم به خود دستگاه‌های ملی و استانی واگذار شد.

تاجی در پاسخ به این سؤال که آیا با تصویب استخدام بودجه لازم برای این کار با توجه به محدودیت‌های بودجه سال جاری امکان‌پذیر است، گفت: در مسائل استخدامی دو معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی و معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی دخیل هستند که مسائل مالی به معاونت برنامه‌ریزی مربوط است.

وی تاکید کرد: از طرفی هیئت دولت در مهرماه سال جاری مصوبه‌ای گذراند که معاونان رئیس جمهور برحسب مورد، اختیارات خود را به استانداری‌ها و دستگاه‌های ملی واگذار می‌کنند. همچنین همان طور که اختیار معاونت توسعه مدیریت به استان‌ها واگذار شده، اختیار وزیران در این زمینه به رؤسای دستگاه‌های استانی واگذار شده است.

تاجی گفت: برای استخدام دولتی آگهی عمومی، آزمون، مصاحبه و گزینش باید به سرعت انجام شده و کار استخدام سریع انجام شود.

تاجی افزود: بسیاری از دستگاه‌های دولتی ظرف چند سال گذشته که ممنوعیت استخدام رسمی بود، دچار خروج نیرو شده و جایگزینی نیروی جدید با خروجیها قابل حل است و برای تعدادی از دستگاه‌ها نیز ردیف بودجه جدید در لایحه بودجه سال ۹۲ قابل پیش‌بینی خواهد بود.

منبع خبر: خبرگزاری فارس

 


داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

آگهی استخدام شرکت صبا فولاد خلیج فارس

نویسنده :amin p
تاریخ:سه شنبه 30 آبان 1391-08:45 ق.ظ

شرکت صبا فولاد خلیج فارس در نظر دارد برای تکمیل کادر فنی و همچنین سازمان آتی مهندسی پروژه خود نیروهایی با تخصص زیر را استخدام نماید.

عنوان شغلی

توضیحات

محل کار

مهندس مکانیک جامدات

آشنایی با نرم افزارهای  Compress, Fanc5 ,HTRI ,ANSYS ,Solidwork ,Mechanicaldesktop, Catia,Pro-E

بندرعباس

مهندس مکانیک سیالات

آشنایی با نرم افزارهای  AutoPlant, CaesarII, Cosmo, PDMS, PDS, Puma, Pipeflow

بندرعباس

کارشناس یا تکنسین بایگانی فنی

آشنایی به آرشیو مدارک فنی مدارک فنی سایت را نگهداری وقابل استفاده در زمان بهره برداری نماید.ضمناً کلیه مدارک در زمان نصب را از پیمانکاران و ناظر گرفته و مشخصات فنی اجرای عملیات سیویل و تجهیزات را نگهداری و کنترل نماید.

بندرعباس

مهندس برق

آشنایی با نرم افزارهای Acad, Orcad, Etab, Integra

بندرعباس

مهندس ابزار دقیق

آشنایی با نرم افزارهای Smart Plant Instr, Orcad, PLC

بندرعباس

مهندس صنایع(کنترل پروژه)

آشنایی با نرم افزارهای Primavera, MS project-SSP

بندرعباس

سرپرست کارگاه(مهندس مکانیک یا سازه)

با ۵ سال تجربه در امور سرپرستی کارگاه و نصب تجهیزات صنعتی

بندرعباس

مهندس مکانیک سیالات

توانایی فعالیت بعنوان سرپرست واحد سیالات در زمان بهره برداری و آشنایی با نرم افزارهای  AutoPlant, CaesarII, Cosmo, PDMS, PDS, Puma, Pipeflow

بندرعباس

مهندس مکانیک جامدات یا ساخت و تولید

توانایی فعالیت بعنوان سرپرست تعمیرات و آشنایی با نرم افزارهای  Compress,Fanc-5,HTRI,ANSYS,Solidwork

بندرعباس

مهندس برق

توانایی فعالیت بعنوان سرپرست واحد برق و آشنایی با نرم افزارهای  Etab, Integra

بندرعباس

مهندس ابزار دقیق و کنترل

توانایی فعالیت بعنوان سرپرست واحد برق و ابزار دقیق و آشنایی با نرم افزارهای  PLC, Smart Plant Instr

بندرعباس

مهندس ساختمان

آشنایی با نرم افزارهای Civil Design, Sap2000, Ansys, Safe, Etabs, Acad

بندرعباس

مهندس متالوژی

جهت بکارگیری بعنوان مهندس پروسس آشنایی با نرم افزارهای Pipenet , با تجربه پلانت های احیا

بندرعباس

مهندس صنایع (کنترل پروژه)

با حداقل دو سال سابقه کار و آشنایی به نرم افزارهای MS Projects- Primavera

تهران

فوق دیپلم فنی

سرپرست آرشیو و مدارک فنی

بندرعباس

نگهبان

دیپلم دو نفر

بندرعباس

مهندس ایمنی و بهداشت

سرپرست (HSE)

بندرعباس

مهندس مکانیک

جهت کنترل تجهیزات و ماشین آلات

بندرعباس

برای مشاهده تصویر آگهی اینجا کلیک کنید.
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

استخدام در اهواز

نویسنده :amin p
تاریخ:سه شنبه 30 آبان 1391-08:43 ق.ظ

شركت فنی مهندسی فالیز پژوهش پارس مستقر در شهر اهواز جهت تكمیل كادر پرسنلی خود نیاز به افرادی ساكن شهر اهواز با مشخصات ذیل: 
 
- مكانیك ماشین آلات سنگین با سابقه
- رنگ آمیز ماشین آلات سنگین
- حسابدار آشنا به نرم افزار اخوان مسلط به WORD و EXCEL
- نیروی متخصص شبكه و IT
 
متقاضیان محترم می توانند با مراجعه به آدرس:
اهواز- شهرك صنعتی2- فاز2- پلاك 721 و یا شماره تلفن های: 67- 3739163- 0611 یا شماره موبایل 09168089194 و یا با مراجعه به آدرس الكترونیكی Faliz.pajohesh@gmail.com با این شركت تماس بگیرید
آخرین مهلت:
25 آبان 1391 12:0داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 

فرماندهی انتظامی ویژه غرب استان تهران استخدام می‌كند

نویسنده :amin p
تاریخ:سه شنبه 30 آبان 1391-08:38 ق.ظ

فرماندهی انتظامی ویژه غرب استان تهران استخدام می‌كند
فرماندهی انتظامی ویژه غرب استان تهران به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود استخدام می‌كند.
 نیروی انتظامی ویژه غرب استان تهران نیروی انسانی مورد نیاز خودرا ازمیان آقایان به صورت 5 سال انتظامی در مقاطع افسری و درجه داری از طریق برگزاری آزمون استخدام می‌كند.
براین اساس، دارابودن مدرك تحصیلی دیپلم درمقطع درجه‌داری و فوق دیپلم بابالا درمقطع افسری برای شركت دراین فراخوان الزامی می‌باشد.
متقاضیان استخدام درفرماندهی انتظامی ویژه غرب تهران لازم است حداقل 5 سال سابقه سكونت دراستان تهران راداشته باشند.داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 


ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو | Buy Website Traffic